Nutruit, Süpergıda ürün yelpazesi tamamen yerli üretim ve hammadde ile oluşturulmuş tek markadır.

Kuruluş amacı; sağlıklı, doğal ve besleyici ürünlerin, tüketicilere ideal koşullarda ulaşmasını sağlamaktır. Sağlıklı nesiller ve sağlıklı bir yaşam için tükettiğimiz gıdaların doğru olması büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle kurulmuş Nutruit; Anadolu topraklarında, doğru tarım yöntemleri ile yetiştirilmiş ürünleri, besin değerlerini koruyarak tüketiciye ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Doğal kaynaklarımızı korumak, üretim aşamalarımızda dikkat ettiğimiz en temel unsurdur. Üretim sürecimizde çevreci teknolojiler kullanılmakta ve tüm üretim aşamalarında doğaya olan saygımızı korumaktayız. Biliyoruz ki doğayı korumaya devam ettiğimiz sürece, topraklarımızın cömert verimi sürecektir.

Nutruit’in ürün yelpazesi;  her yaş grubunun tüketebilmesine uygun olan ürünleri, besin değerlerini koruyarak, uluslararası standartlara uygun, hijyenik ve güvenilir koşullarda üretilmiş, sağlıklı atıştırmalıklardan oluşmaktadır.

Günlük yaşam içinde her an elimizin altında sağlıklı atıştırmalık bulmamız mümkün olmamaktadır. Nutruit; sağlıklı, her an taze, kolay taşınabilir ürünlere ulaşma imkânı sağlamaktadır. Damak zevkine uygun keyifli bir o kadar da besleyici ürünler sunan Nutruit, atıştırmalık alışkanlığınızı değiştirecek, sağlıkla beslenmenizi sağlayacaktır.

Nutruit olarak, etiketlemede şeffaflık ve dürüstlük en önem verdiğimiz ilkelerimizden biridir. Bu sebeple ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir, güvenli üretim süreci ile üretilen ürünlerimiz; kolay ulaşılabilir, taşınabilir ve tüketilebilir. Sağlıklı bir yaşam için ara öğünlerinizde akıllı atıştırmalıkları tercih edin.